Minecraft Premium Paketlerimiz

Hemen Sana Uygun Paketi Seç Savaşmaya Başla!
Mobil Ödeme Linkleri İçin Canlı Destekden Yardım İsteyerek Mobil Ödeme Yapabilirsiniz.
Demir Paket Mobil Ödeme İçin TIKLAYIN


Elmas Paket Mobil Ödeme İçin TIKLAYIN


Zümrüt Paket Mobil Ödeme İçin TIKLAYIN

Minecrafthizmetleri Nedir ?

Minecraft Elmas Hesap Al, Türkiye'nin en güvenilir minecraft premium satış sitesidir! Hesaplar tamamen legal yollarla temin edilip, minecrafthizmetleri.com sitemizde satılmaktadır. Minecraft Premium almanın en doğru adresi!

Anında Teslimat

Hesabınız ödemenizin ardından direkt ekranınıza yansıtılacak.

Güvenlik

Hiçbir bilginiz web sitemiz üzerinde kayıtlı tutulmaz. Ödemeler Shopier ve PayTR altyapısı ile gizli tutulur.

Canlı Destek

Hızlı Sorun Çözümü için 7/24 Canlı Destek Hattı!


Mutlu Müşteriler

3 yılın vermiş olduğu tecrübeyle sizler için en iyisini yapıyoruz.

Minecraft Premium Al

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular
İlk olarak 2017 senesinde minecraft premium sektörüne giriş yaptık. O günden bu güne kadar bir çok minecraft premium hesap sattık. Tek hedefimiz mutlu müşteriler görmekti. Şuanda tek bir mutsuz müşterimiz bile yok. Çizgimizi bozmadan devam edeceğiz!
Hesaplar 2. el olarak legal yollarla temin edilmektedir. Hesap size verilmeden önce kontrol edilir. Daha sonra sistem size hesabı tanımlar. Hesap size verildikten sonra Minecraft Hizmetleri hiçbir sorumluluk kabul etmez.
Ödeme sonrası sistem almış olduğunuz ürünün kontrolünü yapar. Eğer ürün çalışıyorsa sistem sizin adınıza bir hesap seçer ve o hesabı size verir. Bu işlem yaklaşık 5 saniye sürmektedir. Ödeme yaptıktan 5 saniye sonra minecraft premium hesabınız direkt ekranınıza gelmektedir.
Minecraft Hizmetleri sitemizden ürün almak için, ihtiyacınız olan ürünün altında bulunan Satın Al butonuna basmaktır. Satın Alma sayfasında sistem sizden isim, soyisim gibi bilgiler ister. Bilgileri istemesinin nedeni kritik durumlarda sizinle anlık olarak iletişime geçebilmektir. Bilgileri girdikten sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme yapacağınız kartın bilgisini girdikten sonra 3D onay kodu telefonunuza gelir. Kodu siteye girdikten sonra hesabınız yaklaşık 5 saniye sonra ekranınıza gelecektir.
Herhangi bir sorununuz olursa Mesai Saatlerimiz içerisinde Canlı Destekten mesai saatleri dışında ise destek@minecrafthizmetleri.com adresine mail yoluyla iletişim bilgilerinizi gönderirseniz ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır.